| Year | 2014 |
|---|---|
| Make | Skyline |
| Brand | Skyline |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | C2025-02 |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 6,300 lbs |
| Dry Hitch | 700 lbs |
| CCC | 1,200 lbs |
| GVWR | 7,750 lbs |
| Length (ft,in) | 30'' 4" |
| Width (ft,in) | ' |
| Height (ft,in) | 11'' |
| Tanks (gal) | F:46.00 G:40.00 B:40.00 |
| Awnings (ft) | 1:14.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2014 Skyline Nomad 272 Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=100081