| Year | 2015 |
|---|---|
| Make | Heartland |
| Brand | Heartland |
| Type | Fifth Wheel |
| Stock ID | 3866A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 12,860 lbs |
| Dry Hitch | 2,050 lbs |
| GVWR | 15,500 lbs |
| Length (ft,in) | 41'' 7" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 6" |
| Tanks (gal) | F:53.00 G:80.00 B:80.00 |
| Awnings (ft) | 1:18.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 4 |
This is a USED 2015 Heartland Sundance 3600QB Fifth Wheel on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=100274