| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3965A |
| Condition | Used In Stock |
| UVW | 8,970 lbs |
| Dry Hitch | 1,215 lbs |
| CCC | 2,380 lbs |
| GVWR | 11,350 lbs |
| Length (ft,in) | 37'' 10" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 2" |
| Tanks (gal) | F:80.00 G:39.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:14.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
This is a USED 2023 Jayco Jay Flight 34RLOK Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=100275