| Year | 2019 |
|---|---|
| Make | Cherokee |
| Brand | Cherokee |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3908A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 6,156 lbs |
| Dry Hitch | 627 lbs |
| CCC | 1,471 lbs |
| GVWR | 7,627 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' 6" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' |
| Tanks (gal) | F:55.00 G:84.00 B:42.00 |
| Awnings (ft) | 1:20.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2019 Cherokee Alpha Wolf 27RKL Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=101634