| Year | 2012 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3837AA |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 7,751 lbs |
| Dry Hitch | 900 lbs |
| CCC | 2,249 lbs |
| Length (ft,in) | 35'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 9" |
| Tanks (gal) | F:47.00 G:56.00 B:28.00 |
| Awnings (ft) | 1:14.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
Previous owner put new vinyl flooring in and painted. Soft spot on roof over kitchen
Awning tube good, need new fabric, underbelly needs resealed