| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Salem |
| Brand | Salem |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3927A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 11,604 lbs |
| Dry Hitch | 1,445 lbs |
| CCC | 1,841 lbs |
| Length (ft,in) | 43'' |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 8" |
| Tanks (gal) | F:40.00 G:120.00 B:40.00 |
| Awnings (ft) | 1:17.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
This is a USED 2023 Salem Villa Destination Trailer 40RLB Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=101871