| Year | 2024 |
|---|---|
| Make | Palomino |
| Brand | Palomino |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3901A |
| Condition | Used In Stock |
| UVW | 4,208 lbs |
| Dry Hitch | 600 lbs |
| CCC | 1,500 lbs |
| GVWR | 5,708 lbs |
| Length (ft,in) | 24'' 10" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 2" |
| Tanks (gal) | F:43.00 G:30.00 B:35.00 |
| Awnings (ft) | 1:16.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 5 |
This is a USED 2024 Palomino Puma Ultra Lite 20RLX Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=107664