| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Sierra |
| Brand | Sierra |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 4035A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 12,689 lbs |
| Dry Hitch | 1,515 lbs |
| CCC | 2,826 lbs |
| GVWR | 15,515 lbs |
| Length (ft,in) | 42'' 10" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 4" |
| Tanks (gal) | F:50.00 G:156.00 B:104.00 |
| Awnings (ft) | 1:14.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 9 |
| Slides | 4 |
This is a USED 2025 Sierra Destination Trailer 40DUPLEX Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=109196