| Year | 2014 |
|---|---|
| Make | Heartland |
| Brand | Heartland |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3982A |
| Condition | Used Sale Pending |
| UVW | 11,952 lbs |
| Length (ft,in) | 42'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 9" |
| Tanks (gal) | F:41.00 G:74.00 B:37.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
Great Floorplan with a lot of potential!
Projects known (but not limited to):
- header over main slide needs adjusted
-soft floor in front of fireplace approx. 14 around and soft wall next to fireplace and slide out