| Year | 2017 |
|---|---|
| Make | Palomino |
| Brand | Palomino |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3722A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 5,648 lbs |
| Dry Hitch | 759 lbs |
| CCC | 2,111 lbs |
| GVWR | 7,759 lbs |
| Length (ft,in) | 30'' 11" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 1" |
| Tanks (gal) | F:50.00 G:76.00 B:38.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 10 |
| Slides | 1 |
This is a USED 2017 Palomino SolAire Ultra Lite 267BHSK Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=54658