| Year | 2022 |
|---|---|
| Make | Salem |
| Brand | Salem |
| Manu | Forest River |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3860A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 9,088 lbs |
| Dry Hitch | 1,200 lbs |
| CCC | 2,312 lbs |
| Length (ft,in) | 38'' 6" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 2" |
| Tanks (gal) | F:57.00 G:78.00 B:30.00 |
| Awnings (ft) | 1:10.00 2:12.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
This is a USED 2022 Salem Hemisphere 310BHI Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=91786