| Year | 2017 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Fifth Wheel |
| Stock ID | 3891A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 11,280 lbs |
| Dry Hitch | 2,370 lbs |
| CCC | 2,720 lbs |
| Length (ft,in) | 39'' 9" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 6" |
| Tanks (gal) | F:81.00 G:78.00 B:44.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 4 |
This is a USED 2017 Keystone Sprinter 357FWLFT Fifth Wheel on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=94436