| Year | 2014 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Travel Trailer |
| Stock ID | 3785A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 10,410 lbs |
| Dry Hitch | 975 lbs |
| CCC | 2,565 lbs |
| Length (ft,in) | 40'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 7" |
| Tanks (gal) | F:55.00 G:64.00 B:38.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
This is a USED 2014 Keystone Retreat Destination Trailer 39FDEN Travel Trailer on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=95366