| Year | 2015 |
|---|---|
| Make | Palomino |
| Brand | Palomino |
| Subsidiary Of | Forest River |
| Type | Fifth Wheel |
| Stock ID | 3940A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 10,604 lbs |
| Dry Hitch | 2,015 lbs |
| CCC | 3,344 lbs |
| GVWR | 14,015 lbs |
| Length (ft,in) | 36'' 9" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 10" |
| Tanks (gal) | F:64.00 G:78.00 B:43.00 |
| Awnings (ft) | 1:16.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
This is a USED 2015 Palomino Columbus 320RS Fifth Wheel on the lot at Lakeland RV Center.
If interested please call us at 608-868-4701, scan the QR code below or visit:www.lakelandrv.com/display?id=98046