| Year | 2015 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Toy Hauler Fifth Wheel |
| Stock ID | 3914A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 15,274 lbs |
| Dry Hitch | 3,460 lbs |
| CCC | 3,726 lbs |
| Length (ft,in) | 44'' |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' |
| Tanks (gal) | F:112.00 G:86.00 B:86.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Toy Hauler | YES |
| Garage Length | 12'' |
| Fuel Station | 30.00 gal |
CUMMINS ONAN GENERATOR WITH VERY LOW USUAGE WITH ONLY 143 HOURS!!